W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa II - Kreciki

WRZESIEŃ 2023

Dzień Przedszkolaka w grupie Kreciki

Dnia 20.09.2023 r. grupa Kreciki obchodziła Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzielnych przedszkolaków wiele niespodzianek i atrakcji. Dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw mających na celu integrację grupy, udziału w zajęciach z elementami integracji sensorycznej i tańców przy ulubionych przebojach dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Panie życzyły wszystkim dzieciom samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Na zakończenie naszej wspólnej zabawy każde dziecko otrzymało medal Super Przedszkolaka.

Galeria - Dzień Przedszkolaka w grupie Kreciki


Dzień Kropki w grupie Kreciki

Dnia 15.09.2023 r. Kreciki uczciły Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności a także dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Dzieci odkrywały swoje mocne strony i nabierały odwagi by na forum grupy przedstawić się i wzajemnie się poznać. Kreciki spisały się na medal podczas ich pierwszego grupowego święta.

Galeria - Dzień Kropki w grupie Kreciki


PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ
NA MIESIĄC WRZESIEŃ
GRUPA II 'KRECIKI"

TEMATYKA:

ZAMIERZENIA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNE

Piosenka na miesiąc WRZESIEŃ

"Jestem sobie przedszkolaczek"

Jestem sobie przedszkolaczek,
Nie grymaszę i nie płaczę,
Na bębenku marsza gram,
Ram tam tam, ram tam tam.

Mamy tu zabawek wiele,
Razem bawić się weselej,
Bo kolegów dobrych mam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Mamy klocki, kredki, farby,
To są nasze wspólne skarby,
Bardzo dobrze tutaj nam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Kto jest beksą i mazgajem,
Ten się do nas nie nadaje,
Niechaj w domu siedzi sam,
Ram tam tam, ram tam tam.


ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.