Grupa VI - Poziomki

Maj 2022

POZIOMKI PRZYGOTOWUJĄ ZDROWE SOKI

10 maja 2022 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach kulinarnych na swojej grupie- ubrane w kucharskie fartuszki przygotowywały pyszne zdrowe soki. Celami zajęć były głównie: zwrócenie uwagi na bogactwo witamin zawarte w warzywach i owocach, propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie czynności samoobsługowych, zintegrowanie grupy podczas wspólnych zajęć kulinarnych. Dzieci, z pomocą pań na grupie, zrobiły soki: pomarańczowy, buraczkowy, jabłkowy, marchewkowy. Z dużą niecierpliwością oczekiwały na degustację soków, ciekawe były, jak każdy sok smakuje.

Galeria - POZIOMKI PRZYGOTOWUJĄ ZDROWE SOKI

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ
NA MIESIĄC MAJ
GRUPA VI 'POZIOMKI'

Tematyka:

Umiejętności dziecka:

Piosenka na miesiąc Maj

"Siedem krasnoludków"

Rano wstajemy, kiedy słońce wschodzi.
Z pracy wracamy, kiedy już zachodzi.

Siedmiu krasnoludków- to my, to my, to my!
Pracowitych ludków- to my, to my, to my!

W kopalni ciężko, ciężko pracujemy.
A gdy skończymy, do domu biegniemy.

Siedmiu krasnoludków- to my, to my, to my!
Pracowitych ludków- to my, to my, to my!

1. Kwiecień 2022
  2. Marzec 2022