W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa VI - Poziomki

Maj 2022

POZIOMKI PRZYGOTOWUJĄ ZDROWE SOKI

10 maja 2022 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach kulinarnych na swojej grupie- ubrane w kucharskie fartuszki przygotowywały pyszne zdrowe soki. Celami zajęć były głównie: zwrócenie uwagi na bogactwo witamin zawarte w warzywach i owocach, propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie czynności samoobsługowych, zintegrowanie grupy podczas wspólnych zajęć kulinarnych. Dzieci, z pomocą pań na grupie, zrobiły soki: pomarańczowy, buraczkowy, jabłkowy, marchewkowy. Z dużą niecierpliwością oczekiwały na degustację soków, ciekawe były, jak każdy sok smakuje.

Galeria - POZIOMKI PRZYGOTOWUJĄ ZDROWE SOKI


PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ
NA MIESIĄC MAJ
GRUPA VI 'POZIOMKI'

Tematyka:

Umiejętności dziecka:

Piosenka na miesiąc Maj

"Siedem krasnoludków"

Rano wstajemy, kiedy słońce wschodzi.
Z pracy wracamy, kiedy już zachodzi.

Siedmiu krasnoludków- to my, to my, to my!
Pracowitych ludków- to my, to my, to my!

W kopalni ciężko, ciężko pracujemy.
A gdy skończymy, do domu biegniemy.

Siedmiu krasnoludków- to my, to my, to my!
Pracowitych ludków- to my, to my, to my!


  1. Kwiecień 2022
  2. Marzec 2022
  3. Luty 2022

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.