W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa I - Poziomki

CZERWIEC 2024

'DZIEŃ DZIECKA' W GRUPIE POZIOMEK

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy - pełen życzeń, uśmiechów, radości. Po śniadaniu wyszliśmy wszyscy na ogród przedszkolny. Tam były tańce, zabawy i śpiewy. Dużą atrakcją dla przedszkolaków było łapanie baniek mydlanych puszczanych przez panie z grupy oraz zabawy z chustą animacyjną. Nie zabrakło również zabaw w sali przedszkolnej. Po zabawie otrzymaliśmy życzenia i prezent, jakim obdarowała nas Pani Dyrektor. Potem wysłuchaliśmy pięknej bajki i ułożyliśmy wszystkie zwierzęta z gospodarstwa wiejskiego. Naprawdę było wesoło!

Galeria - 'DZIEŃ DZIECKA' W GRUPIE POZIOMEK


Zamierzenia CZERWIEC

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ
NA MIESIĄC CZERWIEC
GRUPA I 'POZIOMKI'

TEMATYKA:

ZAMIERZENIA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNE:


  1. Maj 2024
  2. Kwiecień 2024
  3. Marzec 2024

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.