Grupa I - Poziomki

CZERWIEC 2024

'DZIEŃ DZIECKA' W GRUPIE POZIOMEK

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy - pełen życzeń, uśmiechów, radości. Po śniadaniu wyszliśmy wszyscy na ogród przedszkolny. Tam były tańce, zabawy i śpiewy. Dużą atrakcją dla przedszkolaków było łapanie baniek mydlanych puszczanych przez panie z grupy oraz zabawy z chustą animacyjną. Nie zabrakło również zabaw w sali przedszkolnej. Po zabawie otrzymaliśmy życzenia i prezent, jakim obdarowała nas Pani Dyrektor. Potem wysłuchaliśmy pięknej bajki i ułożyliśmy wszystkie zwierzęta z gospodarstwa wiejskiego. Naprawdę było wesoło!

Galeria - 'DZIEŃ DZIECKA' W GRUPIE POZIOMEK

Zamierzenia CZERWIEC

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ
NA MIESIĄC CZERWIEC