Grupa II - Kreciki

DZIEŃ 21 MARCA U KRECIKÓW

Dnia 21 marca dzieci z grupy Kreciki przyszły do przedszkola w skarpetkach nie do pary – symbol solidarności z osobami chorymi na Zespół Downa. Nauczyciele przeprowadzili pogadankę z dziećmi na temat tolerancji, wsparcia i zrozumienia dla osób chorych. Również tego dnia grupa przywitała pierwszy dzień wiosny. Celem zajęć było: poznanie wybranych tradycji ludowych związanych z nadejściem wiosny, rozwijanie zainteresowań otaczającym środowiskiem przyrodniczym i zachodzącymi w nim zmianami. Dzieci pożegnały zimę śpiewając piosenkę ‘Już ozimina szumieć zaczyna, że nie powróci mróz’. Z nadeszłą wiosną dzieci z zielonymi bibułkami poszły na spacerek, wyśpiewując wiosenne piosenki.

Galeria - DZIEŃ 21 MARCA U KRECIKÓW

WIELKANOCNE WARSZTATY U KRECIKÓW

Dnia 19.03. w grupie Kreciki odbyły się warsztaty wielkanocne z udziałem rodziców i opiekunów. Wszyscy zebrani z wielkim zaangażowaniem, zapałem i weną twórczą wykonali różne cudeńka wielkanocne. Współpraca z rodzicami to bardzo ważny element działalności przedszkola. Nauczyciele i dzieci z grupy Kreciki bardzo serdecznie dziękują wszystkim za przybycie i tak ogromne zaangażowanie. W naszej grupie czuć powiew zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wesołego Alleluja życzą nauczyciele i dzieci z grupy Kreciki!

Galeria - WIELKANOCNE WARSZTATY U KRECIKÓW

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ