W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Personel

Dyrektor
mgr Ewa Śmiech - przedszkole-nr3@wp.pl
Z-ca Dyrektora
mgr Grażyna Iracka - przedszkole-nr3@wp.pl

Grupa I - Kolorowe nutki
mgr Emila Madzelan - emadzelan@przedszkolenr3.eu
mgr Kamila Kopeć - kkopec@przedszkolenr3.eu
mgr Justyna Grzesiak n-l wspomagający - jgrzesiak@przedszkolenr3.eu
Grupa II - Malinki
mgr Mariola Żołopa - mzolopa@przedszkolenr3.eu
mgr Beata Stelmach - bstelmach@przedszkolenr3.eu
mgr Marta Kuśmierz - n-l wspomagający - mkusmierz@przedszkolenr3.eu
Grupa III - Jagódki
mgr Anna Mazur - amazur@przedszkolenr3.eu
mgr Ewa Babula - ebabula@przedszkolenr3.eu
mgr Dorota Skrzat n-l wspomagający - dskrzat@przedszkolenr3.eu
Grupa IV - Cytrynki
mgr Kamila Łygan - klygan@przedszkolenr3.eu
mgr Beata Stelmach - bstelmach@przedszkolenr3.eu
mgr Agata Świątek n-l wspomagający - aswiatek@przedszkolenr3.eu
Grupa V - Wisienki
mgr Ewa Nowak - enowak@przedszkolenr3.eu
mgr Maria Cieślik - mcieslik@przedszkolenr3.eu
mgr Edyta Szwedo n-l wspomagający - eszwedo@przedszkolenr3.eu
Grupa VI - Poziomki
mgr Marta Bigos - mbigos@przedszkolenr3.eu
mgr Aneta Ufniarz - aufniarz@przedszkolenr3.eu
mgr Justyna Trzcińska n-l wspomagający - jtrzcinska@przedszkolenr3.eu

Psycholog
mgr Bożena Wiatrowska - bwiatrowska@przedszkolenr3.eu
Neurologopeda
mgr Beata Lenart - blenart@przedszkolenr3.eu
Nauczyciel rehabilitant
mgr Jolanta Widomska-Bis - jwidomska-bis@przedszkolenr3.eu
Zajęcia Integracji Sensorycznej
mgr Jolanta Widomska-Bis - jwidomska-bis@przedszkolenr3.eu
Zajęcia umuzykalniające
W każdej grupie
Religia
mgr Terasa Błaszczyk - tblaszczyk@przedszkolenr3.eu
Język angielski
mgr Michał Kudła - mkudla@przedszkolenr3.eu
Surdopedagog
mgr Kamila Łygan - klygan@przedszkolenr3.eu
Tyflopedagog
mgr Kamila Łygan - klygan@przedszkolenr3.eu

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.