Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

1. Nasze grupy
  2. O przedszkolu
  3. Dla rodziców
  4. Nasi laureaci

Grupa 6 - Bączki z leśnej łączki

Z książką za pan brat

Jeszcze nie czytam, ale wypożyczam to konkurs organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Bączki z leśnej łączki przyłączył się do akcji. W tym tygodniu, nasza pani czyta nam kolejne przygody O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów, aut. Elżbiety Zubrzyckiej.

Urodzinki dla chłopca i dziewczynki

Każde dziecko z grupy Bączków z leśnej łączki obchodzi swoje święto – urodziny są życzenia, całusy, Przytulance no i oczywiście coś słodkiego. A na koniec – zabawy i tańce. Uwaga – w tym roku kończymy 7 lat!

Na spacerze

Bączki z leśnej łączki, niemal każdego dnia, korzystają z zabaw i spacerów na świeżym powietrzu. Dziś wybraliśmy się do Parku Leśnego w celu obserwacji zmian w przyrodzie.

Instrumenty muzyczne

Bączki z leśnej łączki, na zajęciach umuzykalniających, prezentują swoje instrumenty muzyczne. Dziś Iza przyniosła KEYBOARD. Wszystkie dzieci grały swoje, wymyślone melodie. Następnym razem będziemy poznawać gitarę. Zapraszamy.

Zamierzenia na miesiąc LUTY 2019

TEMATYKA:

Zadania opiekuńczo – wychowawczo - dydaktyczne:

1. kliknij aby przejść Styczeń 2019
  2. kliknij aby przejść Grudzień 2018