Dzisiaj jest Wtorek 6 grudnia 2022 r.

05.12.2022 - Poniedziałek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb wiejski z masłem, pomidorem, ogórkiem, sałata, schabem hetmańskim. Herbata z cytryną.
Przekąska: melon
A:gluten
Zupa zacierkowa z chlebem. Kaszotto z filetem drobiowym z warzywami. Ogórek kiszony. Kompot owocowy.
A:Gluten, seler
Płatki wielozbożowe – muszelki czekoladowe na mleku.
Paluch maślany.

06.12.2022 - Wtorek

Bułka z masłem, miodem.
Płatki ryżowe na mleku
Przekąska: jabłka
*****Mikołajki****
Zupa pomidorowa z makaronem. Kotlet schabowy. Ziemniaki. Marchewka mini. Kompot porzeczkowy.
A:Gluten, seler,jaja
Mus owocowy,
Soczek Kubuś
Herbatniki
jajko niespodzianka

07.12.2022 - Środa

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb blaszka, mieszany z masłem, paluszki z szynki, ketchup.
Herbata z cytryną.
Przekąska: mango
A:Gluten
Zupa fasolowa z wędliną
Naleśniki z dżemem, musem jogurtowym. Napój pomarańczowy.
A:Gluten, seler, mleko, jaja
Biszkopty, banany.

08.12.2022 - Czwartek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb żytni, mieszany z masłem, sałatą, kiełbasą krakowską, papryka. Herbata z cytryną.
Przekąska: brzoskwinia
A:gluten
Zupa jarzynowa z chlebem. Filet z kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Ryż na sypko. Kompot aroniowy.
A:Gluten, seler
Oponka drożdżowa. Mleko

09.12.2022 - Piątek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Bułka parówka z pastą z jajka i sera żółtego. Kakao.
Przekąska: winogron
Gluten, mleko
Kapuśniak zabielany z chlebem. Ryba pieczona. Ziemniaki. Surówka z białej rzodkwi. Kompot owocowy.
Gluten, seler, ryba
Jogurt owocowy