Dzisiaj jest Środa 18 maja 2022 r.

16.05.2022 - Poniedziałek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb wiejski z masłem, sałata, indyk z pasieki, pomidor, ogórek świeży. Herbata z cytryną.

A:gluten
Zupa selerowa z chlebem. Zapiekanka makaronowa z filetem drobiowym i warzywami.
Kompot malinowy
A:Gluten, seler
Płatki wielozbożowe, miodowe na mleku. Banan
A:mleko

17.05.2022 - Wtorek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Bułka grahamka, biała z masłem
i dżemem jagodowym. Kakao.
Przekąska: jabłko
A:Gluten, mleko
Zupa kalafiorowa z chlebem. Pulpety wołowo – wieprzowe. Kasza gryczana. Surówka z marchewki i ogórka kiszonego. Kompot owocowy.
Gluten, seler
Galaretka. Paluch kukurydziany

18.05.2022 - Środa

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb żytni, mieszany z masłem, sałatą, polędwicą sopocką, pomidorem. Herbata z cytryną.
Przekąska: pomarańcza
A"gluten
Zupa fasolowa z wędliną. Chleb. Naleśniki czekoladowe z serem polane musem jogurtowym.
Napój malinowy.
A:Gluten, seler, mleko, jajka
Owsianka na mleku. Pączek.
A:Mleko, gluten

19.05.2022 - Czwartek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Bułka grahamka, biała z masłem, twarożek waniliowy. Kawa biała.
Przekąska: banan
A:Gluten, mleko
Kapuśniak zabielany z chlebem. Kotleciki drobiowe „szu szu”. Ziemniak. Mizeria. Kompot jabłkowy.
Gluten, seler, jaja
Maślanka owocowa

20.05.2022 - Piątek

Chleb orkiszowy, mieszany
z masłem, szynką, papryką, ogórkiem świeżym. Kakao.
A:Gluten, mleko
Barszcz czerwony z chlebem.
Ryba pieczona. Ryż z warzywami.
Kompot aroniowy.
Seler, gluten, ryba