Dzisiaj jest Poniedziałek 19 kwietnia 2021 r.

19.04.2021 - Poniedziałek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
chleb wiejski z masłem, pasztetem, ogórek kiszony. herbata z cytryną. Przekąska banany
A: gluten
Zupa kalafiorowa z chlebem. Spaghetti mięsno-warzywne posypane serem żółtym. Kompot.
A: gluten, seler
ryż z truskawkami polany sosem jogurtowym
A:mleko

20.04.2021 - Wtorek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb żytni mieszany z masłem, sałata, szynka, rzodkiewka. Kawa biała. Przekąska-winogron.
A: mleko, gluten
krupnik z zieleniną z chlebem. Kotlet schabowy. Ziemianki. Surówka z ogórka i marchwi. kompot porzeczkowy.
A;jaja, gluten, seler
mus owocowy, wafel kukurydziany

21.04.2021 - Środa

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb wiejski z masłem, schabem , papryka. Herbata owocowa z maliną przekąska mandarynki
A; gluten
Zupa z groszku łupanego z mięsem i chlebem. Naleśniki z serem polane musem jogurtowym. Kompot wiśniowy.
A:jaja, gluten, seler
Płatki cini-mini na mleku.
Paluch maślany.
A; mleko, gluten

22.04.2021 - Czwartek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
płatki ryzowe na mleku, makrela wędzona z zieleniną, papryką. herbata z miodem.
A:gluten, ryby
Kapuśniak mazurski z chlebem. Zraz wołowy- wieprzowy. Surówka z białej rzodkiewki. Ziemniaki, Kompot
A: gluten, jaja
kisiel wiśniowy, ciastka zbożowe