Dzisiaj jest Piątek 12 sierpnia 2022 r.

08.08.2022 - Poniedziałek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb wiejski z masłem, szynka górska, pomidor, ogórek świeży, sałata. Herbata z cytryną.
Przekąska: gruszka

A:gluten
Zupa jarzynowa z chlebem.
Łazanki z mięsem i kapustą.
Kompot malinowy.
A:Gluten, seler
Owsianka na mleku. Drożdżówka.
A:Gluten, mleko

09.08.2022 - Wtorek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Bułka biała z serem żółtym, papryką. Kakao.
Gluten, mleko
Kapuśniak zabielany z chlebem. Kotleciki „szu szu”. Ziemniaki. Fasolka szparagowa z masłem. Kompot owocowy.
Gluten, seler, jaja
Mus owocowy

10.08.2022 - Środa

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Płatki wielozbożowe – miodowe na mleku. Paluch maślany.
A:Gluten, mleko
Barszcz ukraiński z chlebem. Kopytka serowe z masełkiem. Jabłka z ananasem. Kompot porzeczkowy.
A;Gluten, seler, jaja
Banan.
Ciastka maślane

11.08.2022 - Czwartek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb słonecznikowy, mieszany z masłem, krakowską podsuszaną, sałata, rzodkiewka. Kawa biała.
Przekąska: banan
A;Gluten, mleko
Krupnik z chlebem. Ryba pieczona. Ziemniaki. Surówka z ogórka kiszonego i marchewki. Kompot owocowy.
A;Gluten, seler, ryba
Serek waniliowy

12.08.2022 - Piątek

Śniadanie Obiad Podwieczorek