Dzisiaj jest Poniedziałek 4 marca 2024 r.

04.03.2024 - Poniedziałek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Chleb wiejski z masłem, sałatą, pomidorem, ogórkiem świeżym, indyk z pasieki. Herbata z cytryną.
Przekąska: jabłko
Zupa kalafiorowa z chlebem. Spaghetti mięsno –warzywne posypane serem żółtym.
Kompot malinowy
Racuchy z cukrem pudrem
(wyrób własny

05.03.2024 - Wtorek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Płatki kukurydziane na mleku. Rogal z masłem. Zupa pomidorowa z makaronem. Kotlet schabowy. Ziemniaki.
Surówka z buraka i cebulką. Kompot owocowy.
Talerz owoców: banan, pomarańcza, kiwi jabłko. Biszkopty

06.03.2024 - Środa

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Bułka razowa, biała z masłem, serem żółtym, papryką. Kakao. Zupa z soczewica i mięsem,
z chlebem.
Ryż z musem truskawkowym.
Kompot aroniowy.
Galaretka pomarańczowa. Paluszki

07.03.2024 - Czwartek

Płatki owsiane na mleku.
Placek drożdżowy.
Przekąska: kiwi
Zupa koperkowa z chlebem. Porcja ryby w panierce. Ziemniaki. Surówka z sałata lodową, papryka
i kukurydza. Napój pomarańczowy
Mufinka
Herbata owocowa

08.03.2024 - Piątek

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Pasta z makreli z zieleniną.
Chleb z masłem. Herbata z cytryną.
Przekąska: banan
Barszcz ukraiński z chlebem. Gulasz
z szynki. Kasza gryczana.
Surówka z ogórka kiszonego
z marchewką. Kompot jabłkowy.
Jogurt owocowy