W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 167 z 167, galerii 1167
| Pierwsza

Zobacz galerię

Tydzień IV- Veoliada

21.07.2021 | 13 zdjęć

W tym tygodniu dostaliśmy zadanie pokolorować i samodzielnie narysować dowolne ćwiczenie. Wszystkie przygotowane przez dzieci karty leżały na środku dywanu. Każde dziecko losowało jedną kartę i nie pokazując jej nikomu wybiera miejsce na dywanie. Na ustalony wcześniej znak nauczycielki, wszyscy uczestnicy zabawy pokazywali ruch przedstawiony na karcie i szukały osób, które wykonują takie samo ćwiczenie jak one. W ten sposób dobierają się w grupy z tym samym obrazkiem. Drużyna, która zbierze się pierwsza, może wykonać okrzyk zwycięstwa. Grę powtarzamy. #Veoliada

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Tydzień III -Veoliady

21.07.2021 | 9 zdjęć

W tym tygodniu zadanie rytmiczne sprawiło ,że wszystkie dzieci wczuły się wrytm i powtarzały ruchy za liskiem Savusiem Poprzez rytmikę dzieci kształtują koordynacją ruchową, a w dodatku dobrze się bawią!

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Tydzień II -Veoliada 2021

21.07.2021 | 7 zdjęć

W tym tygodniu mieliśmy za zadanie ćwiczyć z liskiem. Dzieci naśladowały liska i ćwiczyły razem z nim, powtarzając ruchy charakterystyczne dla sportów olimpijskich, które poznaliśmy w czasie Veoliady 2020 – karate, lekkoatletyki, pływania, taekwondo, pływania i baseball’u. #Veoliada

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Tydzień I Veoliady

21.07.2021 | 5 zdjęć

Nasze przedszkole bierze udział w Olimpiadzie Przedszkolaków. Na każdym tydzień lipca mamy przygotowane zadania. W pierwszym tygodniu mieliśmy do wykonania ćwiczenia z kostką. Była to świetna zabawa i długo można by się tak bawić. Zobaczcie sami . #Veoliada2021

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Do rodziców i opiekunów

30.06.2021 | 5 zdjęć

Okres wakacji, to czas, na który dzieci czekają ze szczególnym utęsknieniem. W dużej mierze od nas – dorosłych zależy, aby ten czas był spędzony zdrowo i bezpiecznie.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE POZIOMEK

23.06.2021 | 1 zdjęcie

23 czerwca 2021 roku Poziomki uroczyście zakończyły rok szkolny 2020/2021.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23.06.2021 | 42 zdjęcia

W środę 23 czerwca 2021 r. odbyło się w naszym przedszkolu UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO połączone z pożegnaniem absolwentów. Każda grupa przygotowała piękny występ. Były tańce , piosenki i wierszyki. Pani Dyrektor wręczyła każdemu dziecku dyplom wraz ze słodkim upominkiem życząc przy okazji udanych wakacji i niezapomnianych przygód.

Zobacz galerię

Strona 167 z 167, galerii 1167
| Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.