W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 246 z 246, galerii 1719
| Pierwsza

Zobacz galerię

DZIEŃ DINOZAURA W SALI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

24.02.2024 | 24 zdjęcia

Dzień Dinozaura w sali integracji sensorycznej

Zobacz galerię

Zobacz galerię

WALENTYNKI W GRUPIE MAŁYCH ODKRYWCÓW

27.02.2024 | 32 zdjęcia

Walentynki to piękne święto, które celebrujemy w naszym przedszkolu. Takie dni mają na celu promowanie miłości, przyjaźni i życzliwości wśród maluchów.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE - 'KOLOROWE NUTKI'

24.02.2024 | 26 zdjęć

Z wizytą w bibliotece. Grupa 'Kolorowe Nutki' miały przyjemność odwiedzić panią Kasię w Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 1 w Kraśniku, która wprowadziła ich w świat prehistorii- dinozaurów. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

DZIEŃ PIŻAMY U KRECIKÓW

24.02.2024 | 22 zdjęcia

Dnia 16 lutego w naszej grupie odbył się Dzień Piżamy. Ten dzień symbolizuje zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię oraz solidarność z dziećmi ciężko chorymi.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

WALENTYNKI W GRUPIE KRECIKÓW

24.02.2024 | 32 zdjęcia

Dnia 14 lutego nasza sala zmieniła się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Tego dnia dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

‘SZWEDZKI STÓŁ’ NA ŚNIADANIE W GRUPIE POZIOMEK

23.02.2024 | 12 zdjęć

23 lutego 2024 roku Poziomki na śniadanie miały tak zwany ‘szwedzki stół’, na którym były kulinarne rozmaitości typu: ser żółty, pieczywo, wędlina, sałata, pomidory, rzodkiewka, ogórek, dżem, słodki serek do smarowania.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

MALI ODKRYWCY W KOSMOSIE

22.02.2024 | 53 zdjęcia

Dnia 20 lutego dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach, podczas których poznawały Kosmos. Była to kolejna część programu własnego związanego z kolorami. Tym razem na sali dominował kolor granatowy. Zajęcia miały na celu zachęcanie do poznawania i odkrywania tajemnic Wszechświata.

Zobacz galerię

Strona 246 z 246, galerii 1719
| Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.