W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 132 z 132, galerii 922
| Pierwsza

Zobacz galerię

Zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

5.12.2019 | 6 zdjęć

W grudniu dzieci, ćwicząc wraz ze swoimi rodzicami, odkrywały własne możliwości, odczuwały satysfakcję z wykonywanych aktywności ruchowych, rozwijały rozwój psychoruchowy poprzez wspólne zajęcia i zabawę.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Zajęcia gimnastyczne

20.12.2019 | 16 zdjęć

Zajęcia gimnastyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym stanowią bardzo ważny element edukacji fizycznej, pozwalają one na zachowanie prawidłowej postawy oraz wzmacniają kondycję fizyczną dzieci.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Wizyta Świętego Mikołaja

12.12.2019 | 13 zdjęć

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola i zaprosił naszych przedszkolaków do siebie.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Ubieramy choinkę

20.12.2019 | 5 zdjęć

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia grupa I „Ekoludki”, aby wprowadzić w świąteczny nastrój do sali przedszkolnej, postanowiła wspólnie z paniami ubrać choinkę.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Warsztaty bożonarodzeniowe

12.12.2019 | 15 zdjęć

Dnia 12.12.2019 roku w grupie maluszków odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Mikołaj w Przedszkolu

6.12.2019 | 15 zdjęć

6 grudnia 2019 r. wszystkie dzieci w przedszkolu czekały na przyjście „Mikołaja”.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Mikołaj z wizytą u Tygrysków

6.12.2019 | 37 zdjęć

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W sali panuje magiczny nastrój, a scenografia przypomina krainę elfów – małych pomocników Mikołaja.

Zobacz galerię

Strona 132 z 132, galerii 922
| Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.