W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Strona 198 z 198, galerii 1381
| Pierwsza

Zobacz galerię

W rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu i przy grillu zakończyliśmy rok szkolny. Impreza była okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałej zabawy.

23.06.2022 | 30 zdjęć

Spotkanie rozpoczęło się od programu artystycznego przygotowanego przez naszych przedszkolaków. Młodsi koledzy i koleżanki żegnali w ten sposób grupę kończących edukację przedszkolną dzieci.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

PROJEKT „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”

20.06.2022 | 1 zdjęcie

Poziomki przez cały rok uczestniczyły w zajęciach w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”, którego celami były: wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania, przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych, promowanie aktywności fizycznej.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Wycieczka grupy Wisienek do Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kraśniku

9.06.2022 | 15 zdjęć

W ramach rozwijania u dzieci postaw proekologicznych dnia 09.06.2022 najstarsza grupa przedszkolna - Wisienki wybrała się na pieszą wycieczkę do Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

HISTORIA MAMY I TATY W WYKONANIU DZIECI Z GRUPY WISIENEK

9.06.2022 | 32 zdjęcia

08.06.2022r w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3 odbyła się niezwykła uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w wykonaniu dzieci z grupy Wisienek.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

PRZEDSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY MINI PAYBACK

9.06.2022 | 45 zdjęć

06 czerwca w naszym przedszkolu odbył się konkurs muzyczny Przedszkolny Mini Playback. Dzieci w barwnych strojach, z uśmiechem na twarzy wcielały się w role gwiazd polskiej estrady.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Rozgrywki piłkarskie

9.06.2022 | 43 zdjęcia

Dnia 27.05.2022 roku w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku odbyły się rozgrywki piłki nożnej. W turnieju wzięły udział reprezentanci wszystkich Przedszkoli Miejskich.

Zobacz galerię

Zobacz galerię

Dzień Mamy w grupie Cytrynki

8.06.2022 | 7 zdjęć

Dnia 25.05. w grupie Cytrynki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy.

Zobacz galerię

Strona 198 z 198, galerii 1381
| Pierwsza

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.