Grupa II - Kreciki

DZIEŃ PIŻAMY U KRECIKÓW

Dnia 16 lutego w naszej grupie odbył się Dzień Piżamy. Ten dzień symbolizuje zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię oraz solidarność z dziećmi ciężko chorymi. Ten dzień był idealną okazją do leniuchowania a także niesienia pomocy. Dlaczego piżama? – ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. W ten radosny dzień odbył się pokaz mody piżamowej, wspólne rozmowy, zabawy. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie oraz że potraktowali to wydarzenie na wesoło.

Galeria - DZIEŃ PIŻAMY U KRECIKÓW

WALENTYNKI W GRUPIE KRECIKÓW

Dnia 14 lutego nasza sala zmieniła się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Tego dnia dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to nie tylko dzień zakochanych ale dzień miłości, przyjaźni, sympatii, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi. W tym dniu nie zabrakło spontanicznych emocji i dobrej zabawy.

Galeria - WALENTYNKI W GRUPIE KRECIKÓW

BAL KARNAWAŁOWY U KRECIKÓW

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się Kreciki 1 lutego podczas balu karnawałowego. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodki poczęstunek. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Galeria - BAL KARNAWAŁOWY U KRECIKÓW

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ