Grupa I - EKOLUDKI

Dzień Misia

W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszakiem.

W tym wesołym dniu „Ekoludki” z grupy I zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych z chustą animacyjną.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

Dzieci z oddziału I, aby uczcić ten dzień wysłuchały bajkę pt. „Calineczka”, a potem przebrane w postacie bajkowe swobodnie tańczyły w rytm muzyki. Na twarzach nie brakowało uśmiechów i radości.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, bawią, uczą, rozweselają, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Bajkowe postacie sprawiają, że świat staje się barwny i radosny.

1. Październik 2019
  2. Wrzesień 2019