Grupa III - Malinki

Święto Babci i Święto Dziadka

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka… Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy'. Malinki przygotowały krótki występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięknie tańczyły, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Każdy przedszkolak przygotował laurkę. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !

Galeria - Święto Babci i Święto Dziadka

1. Grudzień 2022