W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa III - Malinki

Styczeń

Święto Babci i Święto Dziadka

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka… Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy'. Malinki przygotowały krótki występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięknie tańczyły, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Każdy przedszkolak przygotował laurkę. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !

Galeria - Święto Babci i Święto Dziadka  1. Grudzień 2022
  2. Listopad 2022
  3. Wrzesień 2022

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.