W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa III - Malinki

Marzec

8 MARCA - Malinki

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy z naszej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:) Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...

Galeria - 8 MARCA - Malinki


Malowania sokiem z cytryny - Malinki

W grupie Malinki odbyły się zajęcia z malowania sokiem z cytryny. Była to ciekawa i oryginalna forma twórczej zabawy dla dzieci. Sok z cytryny zawiera różne substancje organiczne, w skład których wchodzi m.in. węgiel. Podczas ogrzewania substancje rozkładają się, a wydzielający się węgiel powoduje czarnobrązowe zabarwienie papieru. W miejscu, gdzie działa sok z cytryny, odbywa się to szybciej.

Galeria - Malowania sokiem z cytryny - Malinki  1. Styczeń 2023
  2. Grudzień 2022
  3. Listopad 2022

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.