W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa V - Malinki

Wrzesień - Październik - Listopad

MALINKI - ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, wykonywały ćwiczenia gimnastyczne razem z misiami, rozwiązywały zagadki o misiach oraz tańczyły utwory muzyczne z gumą sensoryczną. Ten dzień wywołał u nich wiele uśmiechów i radości.

Galeria - MALINKI’ - ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA


Święto Niepodległości - Malinki

W dniu 10 listopada z okazji Święta Niepodległości dzieci z grupy Malink przygotowały pod okiem swoich nauczycielek piękne widowisko patriotyczne połączone z pasowaniem na zerówkowicza. Głównym celem widowiska było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz utrwalenie symboli narodowych naszego kraju. Przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Również tego dnia wzięliśmy udział o godzinie 11.11 we wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski. 11 listopada przedstawiciele naszej grupy uczestniczyli w oficjalnych obchodach Święta Niepodległości na kraśnickim rynku.

Galeria - Święto Niepodległości - Malinki


Kącik owocowo-warzywny

Dnia 29 września 2023 r. w grupie 6 latków zawitał kącik owocowo-warzywny. Dzieci przez wspólną zabawę utrwalały nazwy poszczególnych warzyw i owoców oraz rozpoznawały je po kształtach i kolorach oraz dotykiem. Dzieliły nazwy owoców i warzyw na sylaby oraz wyróżniały głoski w nagłosie, śródgłosie oraz wygłosie.

Galeria - Kącik owocowo-warzywny


DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, Innych przyjemności już nawet nie zliczę! W piątek 29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę! W naszej grupie przedszkolnej dziewczynki wraz z paniami odśpiewały uroczyste 'Sto lat' i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia! Nie zabrakło również drobnych upominków ufundowanych przez Rodziców. Chłopcy otrzymali w prezencie poduszki.

Galeria - DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU


Długie spacery po naszym pięknym mieście-czyli to co Malinki lubią najbardziej :)

Długie spacery po naszym pięknym mieście-czyli to co Malinki lubią najbardziej :)

Galeria - Długie spacery po naszym pięknym mieście-czyli to co Malinki lubią najbardziej


Dzień Kropki - Malinki

15 września przedszkolaki obchodziły Dzień Kropki. Jedna kropka, która ma wielkie znaczenie… Jest to święto, które ma na celu pobudzenie wyobraźni, kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania we własne siły. Dzieci zapoznały się z bajką ‘The Dot – Kropka’ autorstwa Petera Reynoldsa. Bajka ta opowiada o małej dziewczynce o imieniu Vashti, która nie wierzyła we własne siły, ale dzięki odwadze i samozaparciu odnalazła swój własny talent. Nauczycielki omówiły z dziećmi bajkę oraz podjęły próbę udzielenia odpowiedzi na pytania: Jakie talenty może mieć przedszkolak? Co robić żeby uwierzyć we własne siły? Jak odnaleźć i pielęgnować swój talent? Malinki bawiły się w czasie zabawy ruchowej- ‘raz, dwa, trzy kropkę masz Ty’ oraz ozdobiły kropkę według własnego pomysłu.

Galeria - Dzień Kropki - Malinki  1. Marzec 2023
  2. Styczeń 2023
  3. Grudzień 2022

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.