Grupa II - Kreciki

STYCZEŃ 2024

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRECIKÓW

Dzień 31.01. był niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Zaproszeni goście licznie przybyli do naszego przedszkola. Usiedli przy przygotowanych dla nich stołach, na których znajdował się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci z grupy Kreciki przygotowały program artystyczny w scenerii zimowej. Nie brakowało łez i wzruszeń. Na twarzach dzieci była duma z wysiłku włożonego w przygotowanie występu. Poprzez ciężką pracę dzieci wyraziły szacunek i swoją wielką miłość do dziadków i babć. Na zakończenie występu dzieci wręczyły upominki swoim Babciom i Dziadkom. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dziękujemy serdecznie Rodzicom grupy Kreciki za przygotowanie strojów i poczęstunku. Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta.

Galeria - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRECIKÓW

DZIEŃ PIZZY U KRECIKÓW

Pizza to ulubiona potrawa nie tylko dorosłych ale również i dzieci. Dnia 16.01. w grupie ‘Krecików’ był dzień pizzy. Dzieci miały zajęcie kreatywno – kulinarne – samodzielnie wykonały małe pizze z ulubionymi dodatkami: serem, szynką, papryką, kukurydzą pomidorkami i oczywiście ketchupem. Gdy pizza się upiekła zaczęła się jej konsumpcja. Dzieci doświadczyły stymulacji zmysłów: dotyku, węchu, smaku i wzroku. Jest to kolejna zabawa kulinarna grupy krecików z listy przepisów jakie zaplanowały nauczycielki oddziału. Zabawy było co niemiara, a zapach rozchodził się po całym przedszkolu.

Galeria - DZIEŃ PIZZY U KRECIKÓW

PLAN PRACY OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ