BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa 4 - KOLOROWE NUTKI

Kwiecień / Maj

Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki

W ostatnim czasie uczyliśmy się o zwierzętach mieszkających w gospodarstwie domowym. Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki.

Galeria

Kolorowe nutki gr IV

W ostatnim czasie tematem na zajęciach online była wiosna. Dzieci bardzo chętnie wykonywały prace plastyczne różnymi technikami. oto kilka z nich.

Galeria

Witamy. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom w wykonywaniu zadań. Wasze prace są śliczne. Oto niektóre z nich.

Galeria

W Związku z zaistniałą sytuacją cieszymy się, że nasze dzieci tak wspaniale pracują. "Kolorowe Nutki" - jesteście super.

W Związku z zaistniałą sytuacją cieszymy się, że nasze dzieci tak wspaniale pracują. "Kolorowe Nutki" - jesteście super.

Galeria

Materiały gr 4

DLA GRUPY IV – pobierz materiały


TEMATY TYGODNIOWE

TEMATY TYGODNIOWE:

ZADANIA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZO – DYDAKTYCZNE

  1. Marzec 2020
  2. Luty 2020
  3. Październik 2019
  4. Wrzesień 2019

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.