Grupa 4 - KOLOROWE NUTKI

Kwiecień / Maj

Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki

W ostatnim czasie uczyliśmy się o zwierzętach mieszkających w gospodarstwie domowym. Oto kilka prac plastycznych wykonanych przez Kolorowe Nutki.

Kolorowe nutki gr IV

W ostatnim czasie tematem na zajęciach online była wiosna. Dzieci bardzo chętnie wykonywały prace plastyczne różnymi technikami. oto kilka z nich.

Witamy. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom w wykonywaniu zadań. Wasze prace są śliczne. Oto niektóre z nich.

W Związku z zaistniałą sytuacją cieszymy się, że nasze dzieci tak wspaniale pracują. "Kolorowe Nutki" - jesteście super.

Materiały gr 4

DLA GRUPY IV – pobierz materiały