Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować
i współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć
i wyobrażać sobie lepszy świat Robert Fulghum

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą realizując obowiązujący program wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do podjęcia nauki szkolnej w klasach integracyjnych w szkołach masowych.

1. Nasze grupy
  2. O przedszkolu
  3. Dla rodziców

Grupa 4 - KOLOROWE NUTKI

Smacznie, zdrowo i kolorowo

„Kolorowe Nutki” tak jak wszystkie dzieci lubią smacznie zjeść i dobrze się przy tym bawić. Dlatego też miały okazję połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas zajęć mogły „namalować” owocowy obraz z wybranych przez siebie owoców. Było smacznie, zdrowo i kolorowo, a przy tym wesoło.

Dzień Chłopaka

W naszym przedszkolu z wielką przyjemnością obchodzimy różne święta. Tak też było 30 września. Tego dnia obchodziliśmy święto wszystkich chłopców. Dziewczynki zaśpiewały wspólnie „Sto lat!”. Dzień był pełen radości, uśmiechu, zabawy i słodkich prezentów

Galeria Galeria Galeria

Dzieci z naszej grupy miały przyjemność gościć u siebie lokalną poetkę

W dniu 29.09.2019 dzieci z naszej grupy miały przyjemność gościć u siebie lokalną poetkę panią Teresę Mazur. Wysłuchały jej wspaniałych wierszy, oglądały kolorowe ilustracje i odpowiadały na zadawane przez nią zagadki.

Galeria Galeria Galeria

Pierwsze dni w przedszkolu

Pierwsze dni w przedszkolu powinny być przyjemne, łatwe dla dziecka i rodziców. Tak też było i u nas. „ Kolorowe Nutki spędziły ten czas przy wspólnych zabawach i wesołej muzyce.

Galeria Galeria