W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa 4 - KOLOROWE NUTKI

Listopad

Grupa IV "Kolorowe Nutki"

Dziś naszą grupę odwiedził wyjątkowy gość- lekarz weterynarii, pan Spryszak. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych. Pan doktor uświadomił dzieciom, jak ważna dla zdrowia naszego pupila są szczepienia ochronne. Pan Spryszak przedstawił również swojego przyjaciela- kota syberyjskiego, którego każdy mógł pogłaskać. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki upominek.

Galeria

Dzień Pani Jesieni

Dnia 28.11.2019, kiedy za oknem zagościła jesienna pogoda świętowaliśmy „Dzień Pani Jesieni”. Dzień pełen wrażeń rozpoczęło przedstawienie w wykonaniu małych aktorów z grupy „Kolorowe Nutki”. Dalej był już tylko muzyka, która radośnie grała i wszystkich do tańca porywała. Przerywnikiem w tańcu była wspólna praca plastyczna dzieci i rodziców. Na zakończenie czekał na wszystkich przepiękny i bardzo smaczny jesienny tort, który przygotowała dla nas jedna z mam, jeszcze raz dziękujemy.

Galeria

Dzień Pluszowego Misia

26.11.2019 roku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, dzieci tego dnia mogły przynieść do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Pluszaki są symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości.

Galeria

Święto bajek

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat: rozweselają i bawią, ale także przekazują ważne prawdy życiowe. 5 listopada obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Nasza grupa także przeniosła się do świata fantazji i marzeń.

Galeria
  1. Październik 2019
  2. Wrzesień 2019

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.