Grupa IV - Cytrynki

Kwiecień 2022

Dzień Sportu w grupie Cytrynki

8 kwietnia 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastycznym „Wiosna w krainie bajek”. Celami konkursu były: odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych dzieci, wzmacnianie ich wiary we własne możliwości, rozwijanie kreatywności, inwencji twórczej dzieci, budzenie u dzieci zainteresowania bajkami, otaczającą przyrodą. Na sali należącej do grupy Poziomek pani Dyrektor i pani wicedyrektor wręczyły laureatom konkursu z grupy Poziomek i z grupy Cytrynek pamiątkowe nagrody: wiosenne kolorowanki, zakładki do książek i dyplomy. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, a na twarzy każdego uczestnika konkursu było dużo uśmiechu i radości. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!!!

Galeria - Dzień Sportu w grupie Cytrynki

ROZWIĄZANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIOSNA W KRAINIE BAJEK”

Galeria - ROZWIĄZANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIOSNA W KRAINIE BAJEK”

Zamierzenia opiekuńczo–wychowawczo-dydaktyczne
na miesiąc Kwiecień

Tematyka:

1. Jedziemy na wieś.
  2. Wielkanoc.
  3. Dbamy o naszą planetę.
  4. Nasza ojczyzna.

Umiejętności dziecka: