BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Nasze grupy

Grupa I - EKOLUDKI

Wrzesień

Pierwszy spacer.

Ekoludki wyruszyły na pierwszy spacer dookoła przedszkola. W sprawnym poruszaniu pomagał wąż, ale trzeba przyznać, iż maluszki doskonale sobie radzą i są wyjątkowo dzielne i odważne.

Galeria

W przedszkolu jest całkiem fajnie!

Maluszki z grupy I to dzielne zuchy i już nie płaczą. Przyzwyczaiły się do nowego otoczenia, poznały siebie nawzajem i swoje panie. Uwielbiają razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć budować i układać. Codziennie uczą się wspólnej i zgodnej zabawy, doskonalą umiejętności w zakresie czynności samoobsługowych. Lubią zajęcia plastyczne podczas, których uczą się malować, rysować i lepić z plasteliny. Uwielbiają zabawy w formie opowieści ruchowej.

Galeria

Mamo, Tato! Zobacz jak śpię w przedszkolu. Jest całkiem fajnie!

Mamo, Tato! Zobacz jak śpię w przedszkolu. Jest całkiem fajnie!

Galeria
  1. Październik 2019

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.