Grupa V - Malinki

BAL KARNAWAŁOWY W GRUPIE 'MALINKI'

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, którego dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Jest wielką atrakcją bardzo, bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było w dniu 13.02.2024 r. w naszym przedszkolu, gdzie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W sali przedszkolnej można było spotkać biedronki, księżniczki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Nie zabrakło w tym dniu również przyjaciela Misia, który zachęcał do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!

Galeria - BAL KARNAWAŁOWY W GRUPIE 'MALINKI'

1. Grudzień 2023