W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

O naszym przedszkolu

Realizowane programy

„Ruch i zabawa w wieku przedszkolnym z wykorzystaniem elementów metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne”

Autor: mgr Justyna Trzcińska

Realizacja programu nastawiona jest na doskonalenie sprawności ruchowej, na wspomaganie rozwoju psychomotorycznego dzieci poprzez zabawy ruchowe i ćwiczenia z wykorzystaniem elementów metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Systematyczne wykonywanie aktywności ruchowych pobudza i stymuluje rozwój wychowanków, w tym o specjalnych potrzebach edukacyjnych w każdej sferze, zapewnia ich optymalny rozwój, integruje ich poprzez wspólne zabawy ruchowe, integruje dzieci z rodzicami. Powyższy program własny jest przeznaczony do realizacji w przedszkolu w grupie integracyjnej (wiek dzieci od 4-7 lat, zajęcia prowadzone co piątek około 20-30 minut). Zajęcia ruchowe w ramach powyższego programu będą także prowadzone z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych z podziałem na poszczególne grupy wiekowe z udziałem rodziców tych dzieci lub bez rodziców (w zależności od nasilenia pandemii Covid-19)- czas trwania zajęć około godziny.

Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy Realizowane programy

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.