W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

O naszym przedszkolu

Język angielski

Zajęcia prowadzi mgr Kamila Kopeć

Nauka języka angielskiego w naszym przedszkolu odbywa się w każdej grupie wiekowej, dwa razy w tygodniu. Dopasowana jest do możliwości i zainteresowań dzieci. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw, które wciągają i aktywizują uczestniczące w nich dzieci. Dzięki temu język angielski jest przyswajany szybko i efektywnie.

Wczesne uczenie się języka obcego nie tylko zapewni dziecku lepszy start i ułatwi późniejszą edukację, ale jest bardzo korzystne z psychologicznego punktu widzenia. Taka nauka stymuluje jego rozwój poznawczy, uczy akceptacji i tolerancji, otwartości na nowe rzeczy i zjawiska. Tematyka zajęcia z języka angielskiego jest ściśle związana z zainteresowaniami dzieci w wieku przedszkolnym i dotyczy zagadnień takich, jak rodzina, zwierzęta, zabawki, kolory itp.

W czasie zajęć dzieci uczą się poprzez słuchanie, zabawę i ruch, a każda proponowana aktywność dostosowana jest to ich możliwości. Różnorodność wykorzystywanych form sprawia, że każde dziecko ma możliwość znalezienia swojej ulubionej aktywności, a na zajęciach nie ma czasu na nudę.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.