Wpis nr 403 (398 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Konkurs muzyczny "Przedszkolny mini playback"

05.05.2022, 07:14:53

Regulamin Konkursu Muzycznego

„Przedszkolny mini playback”

ORGANIZATOR

Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kraśniku, osoba odpowiedzialna B. Lenart

CELE KONKURSU

- rozbudzanie wyobraźni i ekspresji twórczej na scenie

- prezentacja i promocja umiejętności przedszkolaków

- próba pokonania nieśmiałości dzieci poprzez publiczny występ

- włączenie dzieci i rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola

TERMIN I MIEJSCE

Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kraśniku

06 czerwca 2022r. o godz. 15.30

ZASADY UCZSTNICTWA

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

2. Każdy uczestnik prezentuje jedną piosenkę o dowolnej tematyce i w wybranym przez siebie języku, czas wykonania nie może przekroczyć 4 min.

3. Artyści mogą występować solo, w duecie lub w zespole.

4. Stroje dla artystów zapewniają rodzice.

5. Kolejność prezentacji konkursowych ustala organizator.

6. Zgłoszenia do konkursu dostępne są w kancelarii przedszkola.

7. Zgłoszenie oraz z płytę CD z wybranym utworem muzycznym, należy dostarczyć do 27 maja 2022 r. do nauczycielek lub do kancelarii.

8. Organizator powołuje Komisję Konkursową, która oceniać będzie: muzykalność, choreografię, pomysłowość i ogólne wrażenie artystyczne.

9. Dla wszystkich dzieci przewidziane są nagrody, dyplomy oraz słodycze.

10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do fotografowania, filmowania, nagrywania i innych form utrwalania przebiegu konkursu oraz wykorzystania uzyskanego w ten sposób materiału do celów promocyjnych i archiwalnych.

11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych na potrzeby konkursu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Wszelkie informacje o konkursie można uzyskać u pani Beaty Lenart

20220505_konkurs3.png