W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 1 (1 z 430) Więcej wpisów | Ostatni |

Udostępnij

Sprzątanie Świata

17.09.2011, 12:01:00

Dnia 16 września 2011 roku dzieci z oddziałów IV I V wzięły udział w akcji sprzątania świata. Dzieci sprzątały na terenie ogródka przedszkolnego (ze względu na ich wiek i bezpieczeństwo). Wręczono im rękawice gumowe, były ustawione kontenery na odpady.

Dzień wcześniej dzieci podczas rozmowy z wychowawczynią, rozmawiały na temat, ochrony środowiska i odpadów oraz ich utylizacji.

Do wykonywanej pracy dzieci przystąpiły z zapałem. Poprawnie segregowały odpady dzieliły je na papier, szkło, plastik i inne. Po skończonej pracy obejrzały efekty je wykonania. Były bardzo zadowolone, gdyż widziały jak pięknie i czysto wygląda przedszkolny ogród.

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.