BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1019 z 1031 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

POZIOMKI ROBIĄ PACYNKI

29.10.2020

29 października 2020 roku Poziomki rozwijały swoją wyobraźnię dziecięcą, sprawność manualną swoich rąk i koordynację wzrokowo- ruchową podczas wykonywania pacynek. Dzieci robiły pacynki przy użyciu skarpetek, mazaków i wielu ozdób typu: naklejki ukazujące oczy, kolorowe kuleczki na nos itp. Poziomki nie tylko bardzo zaangażowały się w wykonanie powyższego zadania, ale również chętnie wcielały się między sobą w role małych aktorów posługując się zrobionymi przez siebie pacynkami.

POZIOMKI ROBIĄ PACYNKI POZIOMKI ROBIĄ PACYNKI POZIOMKI ROBIĄ PACYNKI POZIOMKI ROBIĄ PACYNKI

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.