BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1018 z 1031 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

JESIEŃ W PARKU I W OGRODZIE

23.10.2020

W dniach 19-23 października 2020 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach dotyczących aktualnej pory roku- jesieni. Dzieci utrwaliły sobie wiedzę na temat charakterystycznych cech jesieni, jej darów, wzbogaciły swój słownik czynny i bierny w zakresie znajomości drzew liściastych, iglastych, znajomości podstawowych grzybów (borowik, kurka, muchomor). Poziomki wykonały także pracę plastyczną z wykorzystaniem zebranych przez nauczyciela liści klonu, a także chętnie brały udział w zajęciach umuzykalniających dotyczących jesieni.

JESIEŃ W PARKU I W OGRODZIE JESIEŃ W PARKU I W OGRODZIE JESIEŃ W PARKU I W OGRODZIE JESIEŃ W PARKU I W OGRODZIE JESIEŃ W PARKU I W OGRODZIE

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.