BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1020 z 1031 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

JESIENNE ZABAWY POZIOMEK NA PLACU PRZEDSZKOLNYM

29.10.2020

Jesień to pora roku charakteryzująca się między innymi bogatą kolorystyką liści, obfitująca w różne dary typu: kasztany, żołędzie, warzywa, owoce. Ta pora roku to idealny czas zabaw na przedszkolnym placu zabaw, bo przecież każdy przedszkolak potrzebuje zaspokojenia własnej potrzeby ruchu. Pod koniec października Poziomki wzajemnie integrowały się podczas wspólnych zabaw na placu zabaw, robiły bukiety z kolorowych liści, rozwijały swoją wrażliwość sensoryczną podczas zabaw z liśćmi.

JESIENNE ZABAWY POZIOMEK NA PLACU PRZEDSZKOLNYM JESIENNE ZABAWY POZIOMEK NA PLACU PRZEDSZKOLNYM JESIENNE ZABAWY POZIOMEK NA PLACU PRZEDSZKOLNYM JESIENNE ZABAWY POZIOMEK NA PLACU PRZEDSZKOLNYM

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.