Strona 59 z 62, wpisów 433 Ostatnia | | | Pierwsza

itm1#418

Zbiórka karmy dla psów i kotów z Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Tulimy”

28.02.2023, 09:53:51

W naszym przedszkolu w miesiącu styczniu i lutym odbywała się zbiórka karmy i akcesoriów dla psów i kotów z Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Tulimy”

itm1#417

„Odłącz się – Połącz się”

26.02.2023, 18:53:34

W naszym przedszkolu jest realizowany profilaktyczny program edukacyjny dla szkół i przedszkoli “Re@lnie Odpowiedzialni”, będący częścią Kampanii Społecznej „Odłącz się – Połącz się”.

itm1#416

Rekrutacja 2023/2024

25.02.2023, 16:41:55

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2023/2024 do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Kraśnik.

itm1#414

Uroczystości Dzień Babci i Dziadka

13.01.2023, 12:23:05

Zapraszamy na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

itm1#413

InterACT

08.12.2022, 11:26:03

Dzieci z gr.6 „Poziomki” wzięły udział w koordynowanym przez panią Beatę Lenart programie edukacji antydyskryminacyjnej InterACT. Program został zrealizowany podczas dwóch spotkań, w czasie których dzieci obejrzały przygotowane na potrzeby projektu InterACT filmiki z udziałem kukiełek, a następnie rozmawiały na tematy w nich poruszane i wykonywały prace w zeszytach ćwiczeń.

itm1#412

Spotkanie ze św. Mikołajem

07.12.2022, 12:10:48

Dnia 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj. Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola.

itm1#410

Bieg Niepodległości

16.11.2022, 14:33:28

11 listopada odbył się Bieg Niepodległości w dwóch kategoriach dla dorosłych i dzieci. Nie zabrakło reprezentacji naszego przedszkola w kategorii dziecięcej pobiegła Lena i Fabian, a pani Jola przebiegła dystans dla dorosłych. Tego samego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Burmistrza Miasta Kraśnik i CKiP, w którym zostały wyróżnione prace Oliwi i Zuzi. Ale to nie koniec świętowania bo cały tydzień poprzedzający rocznicę Święta Odzyskania Niepodległości Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kraśniku aktywnie przyłączyło się do obchodów święta. W każdej z grup odbyły się uroczystości związane ze Świętem Niepodległości połączone z pasowaniem na przedszkolaka. Odbył się również wewnątrzprzedszkolny konkurs patriotyczny, gdzie przedszkolaki wspólnie śpiewały lub recytowały wiersze patriotyczne. Odśpiewano również hymn państwowy włączając się tym samym do akcji „Szkoła do hymnu”.

Strona 59 z 62, wpisów 433 Ostatnia | | | Pierwsza