W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1446 z 1779 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Bieg Niepodległości

13.11.2022

11 listopada odbył się Bieg Niepodległości w dwóch kategoriach dla dorosłych i dzieci. Nie zabrakło reprezentacji naszego przedszkola w kategorii dziecięcej pobiegła Lena i Fabian, a pani Jola przebiegła dystans dla dorosłych. Tego samego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Burmistrza Miasta Kraśnik i CKiP, w którym zostały wyróżnione prace Oliwi i Zuzi. Ale to nie koniec świętowania bo cały tydzień poprzedzający rocznicę Święta Odzyskania Niepodległości Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kraśniku aktywnie przyłączyło się do obchodów święta. W każdej z grup odbyły się uroczystości związane ze Świętem Niepodległości połączone z pasowaniem na przedszkolaka. Odbył się również wewnątrzprzedszkolny konkurs patriotyczny, gdzie przedszkolaki wspólnie śpiewały lub recytowały wiersze patriotyczne. Odśpiewano również hymn państwowy włączając się tym samym do akcji „Szkoła do hymnu”.
Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości Bieg Niepodległości
Bieg Niepodległości

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.