Wpis nr 424 (418 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz piknik rodzinny.

23.06.2023, 07:22:47

W dniu 21 czerwca odbyło się „Uroczyste zakończenie roku szkolnego” połączone z „Piknikiem rodzinnym”. Impreza rozpoczęła się od występów poszczególnych grup wiekowych. Były tańce , śpiewy i recytacje wierszyków, które zostały nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzonych rodziców. Dzieci z najstarszych grup dostały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe książki. Po oficjalnej części rozpoczęła się zabawa na ogrodzie przedszkolnym , gdzie przy dźwiękach muzyki i zapachu grilla całe rodziny mogły wspaniale spędzić razem czas. Atrakcji nie brakowało: malowanie twarzy, uplatanie i farbowanie włosów, formowanie balonów, przeciąganie liny, chusta animacyjna, malowanie farbami po folii, gry zręcznościowe oraz puszczanie baniek. Pogoda dopisywała, a komu było za gorąco mógł schłodzić się pod kurtyna wodną, a tam nie brakowało chętnych. Życzymy wszystkim udanych wakacji i czekamy na Was we wrześniu.