W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 423 (417 z 422) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

V Turniej Przedszkoli o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik

23.06.2023, 07:18:39

20 czerwca na stadionie MOSiR odbył się V Turniej Przedszkoli o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik. Była rywalizacja, integracja i zabawa dzieci z miejskich przedszkoli. Jednak to nasze przedszkolaki wywalczyły pierwsze miejsce. Jesteśmy podwójnie dumni bo królem strzelców całych zawodów został Alan z zerówki. Na trybunach kibicowali rodzice, dyrekcje przedszkoli oraz nauczycielki.

Więcej

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.