Wpis nr 377 (372 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Konkurs plastyczny „Baranki, pisanki i inne niespodzianki”

06.03.2021, 14:19:42

Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 w Kraśniku
bardzo serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastycznym
„Baranki, pisanki i inne niespodzianki”.

Cele konkursu:

• zapoznanie z tradycja Świąt Wielkanocnych
  • rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości
  • rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych
  • budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi
  • wzmacnianie więzi emocjonalnych między dziećmi i rodzicami.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat ze wszystkich grup.
  2. Technika plastyczna dowolna – płaska, przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów.
  3. Format dowolny.
  4. Każda praca powinna zawierać opis (na dołączonej metryczce): temat, imię i nazwisko, wiek dziecka i numer grupy przedszkolnej.
  5. Prace będą oceniane przez specjalnie powołane jury.
  6. Kryteria oceny: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.
  7. Prace indywidualne.
  8. Prace należy dostarczyć do 19.03.2021 r.
  9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych na potrzeby konkursu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Koordynatorki konkursu:

Anna Mazur, Ewa Nowak, Dorota Skrzat