W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 376 (364 z 375) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Okładka mojej ulubionej bajki”

06.03.2021, 14:05:47

Dnia 04.03.2021 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Okładka mojej ulubionej bajki” zorganizowanego w ramach programu własnego "Z książką za pan brat". Koordynatorami konkursu były panie: Ewa Nowak i Anna Mazur. Celem konkursu było m.in. inspirowanie dzieci do samodzielnej kreatywności twórczej, rozwijanie uzdolnień plastycznych i zachęcanie do oglądania i wspólnego czytania książek z osobami dorosłymi.

Na konkurs wpłynęło 11 prac plastycznych wykonanych przez dzieci samodzielnie lub z pomocą rodziców. O wynikach konkursu zdecydowało powołane w tym celu Jury w składzie:

  • Dyrektor Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 Pani Ewa Śmiech
  • Wicedyrektor Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 Pani Grażyna Iracka
  • Nauczycielki wychowania przedszkolnego: Pani Ewa Nowak i Pani Anna Mazur

Decyzją Jury wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zdobyły I miejsce. Wszystkie prace były piękne, oryginalne, związane z tematem. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody w postaci torebki lub zestawu samochodów.

Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.

Galeria - Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Okładka mojej ulubionej bajki”

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.