BIP

W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 332 (327 z 341) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Rekrutacja do przedszkoli i szkół.

25.03.2020, 20:40:05

Postępowanie rekrutacyjne do miejskich przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych odbędzie się zgodnie z ustalonym terminem. Jednak w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia koronawirusem:

1 kwietnia komisje rekrutacyjne poinformują Państwa telefonicznie lub poprzez email o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu dziecka do przedszkola/szkoły.
Od 2 do 6 kwietnia potwierdzenie woli przyjęcia należy zgłosić telefonicznie do przedszkola/szkoły lub przesłać oświadczenie pobrane ze strony internetowej placówki na adres email, w formie skanu, zdjęcia.

▶W przedszkolach oświadczenie można wrzucić do skrzynki umieszczonej przed wejściem do budynku.

7 kwietnia komisja rekrutacyjna ponownie skontaktuje się z Państwem, aby poinformować o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do placówki.

Po ustaniu zagrożenia związanego z epidemią będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.