Wpis nr 333 (328 z 334) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

UWAGA RODZICE/OPIEKUNOWIE

26.03.2020, 08:03:10

UWAGA RODZICE/OPIEKUNOWIE

Kontynuacja zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz opiekuńczych

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że w okresie od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. wszystkie zajęcia w Integracyjnym Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kraśnik zostają odwołane.

Jednocześnie informuję, że w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nasze przedszkole realizuje zadania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Materiały edukacyjne udostępnione są do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Nasze grupy – Materiały do pobrania”.

Wykorzystujemy także ClassDojo, platformę, która łączy rodziców, dzieci, nauczycieli. Dzięki niej możemy na bieżąco przekazywać nie tylko informacje ale również materiały dydaktyczne.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje umieszczane na stronie przedszkola.

Ze względu na zagrożenie koronawirusem przedszkole jest zamknięta dla interesantów.
Wszelkie sprawy prosimy załatwiać:

• drogą telefoniczną: 81 825 57 06, fax: 81 825 49 76
  • drogą mailową: przedszkole-nr3@wp.pl
  • za pośrednictwem poczty: Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Balladyny 8, 23-204 Kraśnik.

Z poważaniem,
Ewa Śmiech