W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 19 (18 z 422) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Do naszego przedszkola zawitało kino 3D

15.05.2012, 11:33:33

001.jpg

Do naszego przedszkola zawitało kino 3D. Mogliśmy przenieść się w czasie do epoki gdzie żyły dinozaury. Na początku usłyszeliśmy ciekawostki, które opowiadała nam pani, która bardzo dużo wiedziała o dinozaurach. Mogliśmy zobaczyć i podotykać kości tych ciekawych zwierząt. Po wysłuchaniu ciekawej lekcji przyszedł czas na pokaz filmu, który mogliśmy oglądać przez specjalne okulary. Bardzo nam się podobało i była to ciekawa przygoda.

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.