W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Aktualności

Wpis nr 18 (17 z 399) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Udostępnij

Przedstawienie pt. „Tomcio Paluch”

17.04.2012, 11:21:55

003---kopia.jpg16 kwietnia, starsze dzieci z naszego przedszkola miały okazję obcować z kulturą. Wraz z paniami poszły do Centrum Kultury i Promocji na przedstawienie pt. „Tomcio Paluch” (w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia). Była to opowieść o jedynym i długo oczekiwanym synu drwala, który nie bacząc na niski wzrost (wzrostem nie przekraczał kciuka swojego ojca) dzielnie zmagał się z otaczającym światem. Spotyka pszczołę Ulę, trutnia Lenia, muchy flejtuchy, komary korsarzy, a dzięki tym spotkaniom i rozlicznym przygodom przeżywanym wraz z głównym bohaterem dzieci doceniają pożyteczność małych stworzeń w funkcjonowaniu mechanizmów przyrodniczych. W skali mikro jak przez lupę można dostrzec, że takie ponadczasowe wartości jak Dobro, Odwaga, Szlachetność i Spryt bardzo skutecznie oddziałują na ten większy, dorosły świat.

Zdjęcia

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.