W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1746 z 1758 (6 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’

26.03.2024

Dnia 21 marca ,,TROPICIELE” wraz kolegami z innych grup z naszego przedszkola udały się do CKiP w Kraśniku na przedstawienie teatralne pt. ‘Piotruś Pan’. Wspaniała gra aktorów wprowadziła małych widzów w niesamowity baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły jego przygody i zmagania z odwiecznym wrogiem kapitanem Hakiem. Przygody Piotrusia Pana emocjonowały, bawiły, ciekawiły i przerażały. Na scenie oglądaliśmy piratów, Indian, a przede wszystkim głównego bohatera oraz Wandy i jej braci. Poprzez żywy udział w przedstawieniu teatralnym przedszkolaki miały możliwość kontaktu ze sztuką poprzez aktywne uczestnictwo, poznanie zasad zachowania się w teatrze. Widowisko okazało się bardzo udane i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Przedszkolaki pełni wrażeń wrócili do przedszkola.
‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’ ‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’ ‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’ ‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’ ‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’
‘TROPICIELE’ NA PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. ‘PIOTRUŚ PAN’

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.