W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1745 z 1758 (10 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

‘TROPICIELE’ WITAJĄ WIOSNĘ

26.03.2024

‘Wiosna - ach to Ty’ - po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających kwiatów. 21 marca dzieci z grupy TROPICIELI świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości jej powitania rozpoczęły się zabaw związanych z tematyką pór roku. Na podstawie obejrzanego filmu dowiedziały się o starym zwyczaju topienia Marzanny. Najbardziej oczekiwaną częścią dnia było jednak wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, na czele którego widniała Marzanna. Powitaniu najpiękniejszej z pór roku towarzyszyły spontaniczne okrzyki przedszkolaków: ‘wiosna, wiosna, wiosna’ i machanie zielonymi ‘,miotełkami’. Nie da się ukryć, że tego dnia nawet pogoda nam sprzyjała. W barwnym pochodzie z zielonym gaikiem wróciliśmy do przedszkola. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Dzieci w tym dniu poznały tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny. Mamy nadzieję, że starania naszych TROPICIELI sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre. Życzymy pięknej WIOSNY!
‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ
‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ ‘TROPICIELE’  WITAJĄ WIOSNĘ

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.