W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1394 z 1663 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC

14.09.2022

14 września 2022 roku Poziomki uczestniczyły w zajęciach przy użyciu robota edukacyjnego DOC, podczas których rozwijały swoją pamięć, logiczne myślenie, koncentrację uwagi na danym zajęciu. Doskonaliły także umiejętność rozwiązywania danego zadania- zakodowanie tak robota, aby trafił w określone miejsce na planszy. Dzieci bardzo zaangażowały się w powierzone im zadanie, z niecierpliwością czekały na swoją kolej.

ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC
ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC ZAJĘCIA Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA EDUKACYJNEGO DOC

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.