W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1395 z 1663 (10 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK

15.09.2022

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki- to popularne święto obchodzone było także w tym dniu w grupie Poziomek. Poprzez uczestnictwo w zajęciach dzieci rozwijały swoją inwencję twórczą, kreatywność, skupiały dłużej swoją uwagę na wykonywanym przez siebie zadaniu, doskonaliły percepcję słuchową, koordynację wzrokowo-ruchową. Poziomki wysłuchały opowiadania o losach małej dziewczynki- Vashti, która dzięki malutkiej kropce uwierzyła we własne możliwości. Dzieci kolorowały kropki na różnego rodzaju kolorowankach, układały kompozycje z różnej wielkości i koloru kropek- powstawały misie, domki, kwiatki, drzewa, figury geometryczne. W tym dniu było mnóstwo wrażeń i radości.

DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK
DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK DZIEŃ KROPKI W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.