W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1327 z 1381 (10 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Zielony ogródek

14.03.2022

Kiedy zbliża się wiosna jest to doskonały czas na zakładanie swoich zielonych ogródków. Na ten dzień z niecierpliwością oczekiwały przedszkolaki z grupy „Wisienki”. W dniu 10 marca dzieci uczestniczyły w zajęciach z zakresu przyrody, podczas których mogły poczuć się jak prawdziwi ogrodnicy, aby założyć przedszkolny ogródek na parapecie. Zanim dzieci przystąpiły do swojej pracy odbyła się krótka rozmowa o tym, czego potrzebują rośliny żeby wyrosły. Następnie każde dziecko mając do dyspozycji wcześniej ozdobioną według własnego pomysłu doniczkę, ziemię, nasiona warzyw, kwiatów oraz owoców, konewkę z wodą przystąpiły do pracy. Z ciekawością i zaangażowaniem przedszkolaków do doniczek trafiły nasiona warzyw: papryki, słonecznika, grochu, nasiona owoców: cytryny, pomarańczy, cebuli oraz nasiona bratków. Zadaniem dzieci było odszukanie właściwych napisów do swoich wybranych nasion. Był to dzień w którym mali ogrodnicy nauczyli się jak siać i sadzić rośliny. Każdego dnia będą obserwować i pielęgnować swoje roślinki.

Zielony ogródek Zielony ogródek Zielony ogródek Zielony ogródek Zielony ogródek
Zielony ogródek Zielony ogródek Zielony ogródek Zielony ogródek Zielony ogródek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.