W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1219 z 1231 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek'

10.10.2021

'W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów i życzeń.' Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców. W grupie „Jagódek” dziewczynki zaśpiewały głośne „Sto lat”, a potem wręczały chłopcom upominki. Ile było uścisków, zobaczcie sami!

Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek'
Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek' Dzień Chłopaka w grupie 'Jagódek'

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.