W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1218 z 1231 (4 zdjęcia)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Wizyta pani bibliotekarki u 'Jagódek'

10.10.2021

We wtorek 5 października, nasze przedszkole odwiedziła pani bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 1 w Kraśniku. Na początku słuchaliśmy książki pt.: „Kicia Kocia w przedszkolu”. Po wysłuchaniu dzieci odpowiadały na zadane pytania dotyczące: treści książki, słuchania bajek czytanych w przedszkolu, jak również w domu. W ten sposób pani Kasia zachęcała nas do zapisania się do biblioteki, by tam wypożyczać książki i dzięki nim poznawać nowych bohaterów oraz ich przygody. Poinformowała nas, że za wypożyczenie kolejnych książek dzieci otrzymają naklejkę. Zgromadzona ilość naklejek umożliwi otrzymanie nagrody w postaci ciekawej książki. Wykazaliśmy ogromną chęć i obiecaliśmy, że bardzo szybko namówimy rodziców na wizytę w bibliotece, by zostać jej czytelnikiem.

Wizyta pani bibliotekarki u 'Jagódek' Wizyta pani bibliotekarki u 'Jagódek' Wizyta pani bibliotekarki u 'Jagódek' Wizyta pani bibliotekarki u 'Jagódek'

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.