W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1216 z 1231 (8 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Wisienki poznają zasady ruchu drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie

8.10.2021

W dniu 07.10.2021r. dzieci z grupy Wisienki wybrały się na pobliskie skrzyżowanie znajdujące się niedaleko przedszkola. Celem naszej wyprawy była obserwacja ruchu ulicznego i znaków drogowych. Zatrzymywaliśmy się przy nich, aby omówić co oznaczają. Ważne były również ćwiczenia praktyczne w prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię z sygnalizacją świetlną oraz w oznakowanych miejscach bez sygnalizacji. Podczas wycieczki przedszkolaki utrwaliły zasady poruszania się po chodniku i po ulicy. Szczęśliwe i zadowolone z siebie dzieci bezpiecznie wróciły do przedszkola.

Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie
Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie Wisienki poznają zasady ruchu  drogowego podczas wycieczki na skrzyżowanie

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.