W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1217 z 1231 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Jesienny spacer Wisienek

8.10.2021

Piękna jesień przynosi mnóstwo radości i jest okazją do urokliwych spacerów. Drzewa stają się kolorowe i obfitują w swoje owoce – jarzębinę, kasztany, żołędzie. Ku uciesze dzieci, liście, jeden za drugim, spadają z drzew, radośnie wirują na wietrze i otulają trawniki. Korzystając z tej sposobności mogliśmy podczas spaceru oglądać liście z bliska, poczuć ich zapach i usłyszeć jak szeleszczą pod nogami.

Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek
Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek Jesienny spacer Wisienek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.