W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1163 z 1192 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Do rodziców i opiekunów

30.06.2021

Okres wakacji, to czas, na który dzieci czekają ze szczególnym utęsknieniem. W dużej mierze od nas – dorosłych zależy, aby ten czas był spędzony zdrowo i bezpiecznie. Warto by przed wakacyjną przygodą porozmawiać z pociechami na temat zasad bezpieczeństwa.. Dzieci podczas zabaw zapominają o ich zachowaniu. Zawsze bądźcie czujni i interesujcie się, czym wasze dziecko się bawi, z kim i gdzie. Kontrolujcie jego czas wolny oraz rozmawiajcie z nim jak najwięcej. Na bieżąco uświadamiajcie dzieciom o grożących im niebezpieczeństwach i w miarę możliwości zabezpieczcie je przed nimi. Oto kilka rad dla dzieci w obrazkach.

Do rodziców i opiekunów Do rodziców i opiekunów Do rodziców i opiekunów Do rodziców i opiekunów Do rodziców i opiekunów

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.