W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1162 z 1192 (1 zdjęcie)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE POZIOMEK

23.06.2021

23 czerwca 2021 roku Poziomki uroczyście zakończyły rok szkolny 2020/2021. Elegancko ubrane dzieci wcieliły się w małych aktorów- mówiły wiersze, śpiewały piosenki, zintegrowały się podczas wspólnego zatańczenia poleczki. W tym szczególnym dla dzieci dniu (nareszcie nadeszły upragnione wakacje) było dużo wrażeń i emocji, uśmiechu na twarzy każdego dziecka. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy i małe upominki.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE POZIOMEK

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.