W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1149 z 1192 (7 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

MALI MUZYCY

20.05.2021

12 maja 2021 roku Poziomki wybrały się na wiosenny spacer do Parku Leśnego. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie typowe do pory roku-wiosny. Jednak największą atrakcją dla dzieci było granie na instrumentach muzycznych, umieszczonych w Parku Leśnym. Poziomki wcieliły się zatem w role małych muzyków, doskonaliły własne poczucie rytmu, odczuwały ogromne zadowolenie z utworzenia małej orkiestry.

MALI MUZYCY MALI MUZYCY MALI MUZYCY MALI MUZYCY MALI MUZYCY
MALI MUZYCY MALI MUZYCY

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.