W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 1150 z 1167 (8 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY

24.05.2021

24 maja dzieci z grupy „Poziomki” z dużym zaangażowaniem przygotowywały prezenty z okazji zbliżającej się uroczystości na „Dzień Mamy i Taty”. Poziomki ozdabiały styropianowe serduszka, wykonywały portrety swoich mam i laurki dla rodziców. Każde dziecko włożyło wiele starań w wykonane przez siebie prezenty.

W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY
W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W OCZEKIWANIU NA UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.