W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 229 z 1779 (14 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3

17.03.2015

Terapia Ręki ma na celu usprawnianie motoryki małej, precyzyjnych ruchów dłoni i palców. Pozwala na dostarczanie wrażeń dotykowych, dzięki którym uczymy się poznawania, rozróżniania kształtów, struktur, różnicowania dotykowego, uczymy się współpracy obu rąk, współpracy oko-ręka. Ale przede wszystkim terapia ręki służy do osiągania samodzielności w wykonywaniu czynności życia codziennego, czynności samoobsługowych.

TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3
TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3
TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3 TERAPIA RĘKI W GRUPIE 3

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.