W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 228 z 1597 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek

12.03.2015

12 marca w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek. Nasze przedszkolaki Lena, Natalka, Maja, Filip, Kuba Mateusz, Ola dostały oprócz dyplomu pamiątkowe książeczki.

Rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek Rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek Rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek Rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek Rozstrzygnięcie konkursu w Krainie Baśni i Bajek

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.