W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 12 z 1460 (5 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Teatr Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła"

23.01.2012

Dnia 23.01.2012 gościliśmy w przedszkolu aktorów teatru Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła". Jest to zabawna historia, w której tytułowa bohaterka - Zebra - zwierzę rozbrykane i znudzone przebywaniem w tym samym miejscu, postanawia zmienić swoje dotychczasowe zajęcie. Jej ucieczka wprowadza wielkie zamieszanie na jezdni. W pościg za niesubordynowaną mieszkanką ulicy wyrusza niestrudzony Sygnalizator "Syguś" z Myszką Nornicą, a porządku na drodze pilnuje rozśpiewana Policjantka i stary, emerytowany znak "Przejścia dla Pieszych". Pojawia się również Pirat Drogowy, roztargniona Staruszka oraz wiele innych i zabawnych postaci.

Teatr Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła" Teatr Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła" Teatr Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła" Teatr Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła" Teatr Prekursor z przedstawieniem "Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła"

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.