W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 11 z 1597 (11 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Dzień Babci i Dziadka

20.01.2012

Jak co roku do naszego przedszkola zaprosiliśmy Babcie i Dziadków. Każda z grup uroczyście przywitała gości oraz zapewniła im dużo dobrej zabawy. Były tańce, wiersze, piosenki okolicznościowe oraz słodki, wspólny poczęstunek. Każde dziecko obdarowało babcie i dziadka własnoręcznie przygotowanym upominkiem. Niejednej babci oraz dziadkowi zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia.

Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.