W naszym przedszkolu dziecko znajduje możliwości indywidualnego rozwoju, poznaje swoje prawa, myśli i działa ekologicznie, uczy się żyć i w czystym i zdrowym świecie, zdobywa wiedzę i doświadczenie informatyczne, rozwija aktywność twórczą.Nasze przedszkole jest przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Galeria

Galeria 10 z 1597 (9 zdjęć)
Więcej galerii | Ostatnia | | | Pierwsza

Udostępnij

Jasełka

19.12.2011

Dnia 19.12.2011 r. dzieci z grup V i IV przedstawiły scenki z narodzin Jezusa. Jasełka w wykonaniu przedszkolaków wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Była Maryja z Józefem szukający noclegu, bogacze, którzy nie chcieli pomóc ubogim, pasterze i anioły. Nasi aktorzy pięknie się prezentowali we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców. Nie zbrakło śpiewu kolęd i pastorałek oraz pięknych recytacji. Na zakończenie Pani Dyrektor rozdała opłatek, którym wszyscy się połamali dotrzymując tradycji przekazywanych nam z pokolenia na pokolenie.

Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka
Jasełka Jasełka Jasełka Jasełka

|

ZamknijTa strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.