Wpis nr 82 (78 z 430) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

Bieg po Uśmiech

15.05.2015, 10:23:22

14 czerwca odbyła się impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce - „Bieg po Uśmiech".

Ideą przyświecającą imprezie jest zachęcenie wszystkich pokoleń do wspólnego biegania. Organizowane wydarzenie to prawdziwe rodzinne święto, pozwalające spędzić wspólnie i aktywnie czas.

W konkurencjach biegowych brały udział dzieci z naszego przedszkola. Olek Grzegorczyk zdobył II miejsce w biegu na 100m i wywalczył srebrny medal. Gratulujemy!!!!!!!!

bieg_15b.jpg